Pallar Karl Johan

Pallar Karl Johan
Pallar Karl Johan
Pallar Karl Johan
Pallar Karl Johan
Pallar Karl Johan
Pallar Karl Johan

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PALLAR, 1 par, 1800-talets början, Karl Johan, fanérade i mahogny, svärtade detaljer, stoppade med svart klädsel, höjd ca 26, 36x24 cm

Smärre ytskador

274356

2014-11-01