Oskar Andersson oljemålning

Oskar  Andersson oljemålning
Oskar  Andersson oljemålning
Oskar  Andersson oljemålning
Oskar  Andersson oljemålning
Oskar  Andersson oljemålning
Oskar  Andersson oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANDERSSON, Oskar (1877-1906): Ridande soldater, signerad O An, olja på duk, ca 70x45 cm

Dukhål

274359

2014-10-31