Louis Jensen oljemålning

Louis Jensen oljemålning
Louis Jensen oljemålning
Louis Jensen oljemålning
Louis Jensen oljemålning
Louis Jensen oljemålning
Louis Jensen oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JENSEN, Louis (Danmark, 1800-tal): Fra en kiöbmandsgaard, Köge, signerad och daterad Louis Jensen 1883, olja på duk, ca 44x55 cm

Duklagning, färgbortfall

274364

2014-10-31