Figurin Åke Holm Moses terrakotta

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FIGURIN, terrakotta, Åke Holm, Höganäs, i form av Moses, signerad Åke Holm, höjd 29 cm

Båda benen med lagning.

274382

2014-10-31