Armlänstolar 1 par empirestil
2014-11-06
274384
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
ARMLÄNSSTOLAR, 1 par, empirestil, sannolikt franska, 1800-tal, mahogny, dekor med delfiner
Skador och lagningar