Tennfat 1700-tal

Tennfat 1700-tal
Tennfat 1700-tal
Tennfat 1700-tal
Tennfat 1700-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TENNFAT, 1700-talets slut, otydliga stämplar, enligt uppgift Lars Lundwall Jönköping, diameter 33 cm

Lagningar

274412

2014-11-01