Brickor England

Brickor England
Brickor England
Brickor England
Brickor England

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SERVERINGSBRICKOR, 1 par+2, nysilver, 1900-tal, England, genombruten dekor, längd 39-42 cm

Smärre slitage

274419

2014-11-01