Oidentifierad konstnär

Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MIGNARD, Pierre I, hans efterföljare, Porträtt av Mme de Blansac, olja på duk, ovalt 41,5x32,5cm

Krackeleringar, färgbortfall, retuscher, dubblerad

274427

2014-11-08