Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
MIGNARD, Pierre I, hans efterföljare, Porträtt av Mme de Blansac, olja på duk, ovalt 41,5x32,5cm
Krackeleringar, färgbortfall, retuscher, dubblerad
274427
2014-11-08
Gör en kostnadsfri värdering här