Bordslampa 1960-tal

Bordslampa 1960-tal
Bordslampa 1960-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, 1960-tal, ANF, stomme i mässing ocg blåfärgad glasmassa, total höjd ca 88 cm

Bruksslitage

274436

2014-11-01