Sidenbroderi

Sidenbroderi
Sidenbroderi
Sidenbroderi
Sidenbroderi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDENBRODERI, 18/1900-tal, Japan, motiv med fåglar, ca 168x144 cm

Delvis blekt, skador

274442

2014-11-01