Sidenbroderi

Sidenbroderi
Sidenbroderi
Sidenbroderi
Sidenbroderi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDENBRODERI, 18/1900-tal, Japan, motiv med båtar, ca 211x163 cm

Skador, blekt

274443

2014-11-01