Vas 1800-tal

Vas 1800-tal
Vas 1800-tal
Vas 1800-tal
Vas 1800-tal
Vas 1800-tal
Vas 1800-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

VAS, 1800-tal, slipat glas i överfong, rik delvis förgylld dekor i relieff av stiliserade bladslingor, höjd ca 28,5 cm

Kuntoraportti

Stam med lagning och mässingshylsa

274466

Päivämäärä:

2014-11-01