Vas 1800-tal
Klubbat för:
1 100 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
VAS, 1800-tal, slipat glas i överfong, rik delvis förgylld dekor i relieff av stiliserade bladslingor, höjd ca 28,5 cm
Kuntoraportti
Stam med lagning och mässingshylsa
274466
Päivämäärä:
2014-11-01