Bytå

Bytå
Bytå
Bytå
Bytå
Bytå
Bytå
Bytå
Bytå
Bytå
Bytå

Klubbat för:

4 600 SEK

4 000 SEK

HERRBYRÅ, 6-lådig, i valnöt och rotfanér, 1800-talets slut, draghandtag i mässing, höjd 153, 75x59 cm, nyckel finns i utlämningen

nyckel finns till sidolås men inte till över-och underlåda, fanérskador

274470

2014-11-01