Bytå
Klubbat för:
4 600 SEK
4 000 SEK
HERRBYRÅ, 6-lådig, i valnöt och rotfanér, 1800-talets slut, draghandtag i mässing, höjd 153, 75x59 cm, nyckel finns i utlämningen
nyckel finns till sidolås men inte till över-och underlåda, fanérskador
274470
2014-11-01