Nattduksbord

Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NATTDUKSBORD, Karl-Johan, mahogny, med invändiga lådor, kolonner, höjd 145, 39x38 cm

fanerskador

274473

2014-11-01