Karmstol Louis XV

Karmstol Louis XV
Karmstol Louis XV
Karmstol Louis XV
Karmstol Louis XV
Karmstol Louis XV
Karmstol Louis XV
Karmstol Louis XV
Karmstol Louis XV
Karmstol Louis XV
Karmstol Louis XV
Karmstol Louis XV
Karmstol Louis XV
Karmstol Louis XV
Karmstol Louis XV
Karmstol Louis XV
Karmstol Louis XV

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

KARMSTOL, 1700-tal, Louis XV, parisarbete, sk. Chaise à la reine, träskuren bok

Ytslitage, lös ryggstoppning

274479

2014-11-04