Klubbat för:
2 400 SEK
1 000 SEK
SKÅLFAT, porslin, Kina, omkring 1900, dekor av blommor i järnrött, guld och grönt, diameter 33,5 cm
Mindre fotringsnagg, dekorslitage av främst förgyllningen.
274494
2014-11-02