Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BYRÅ, senbarock, 1700-tal, ek- och rotfanér, förgyllda nyckelskyltar, höjd 79, 83x53 cm
skador, omarbetad, nyckel saknas
274498
2014-11-01
Gör en kostnadsfri värdering här