Barockbyrå

Barockbyrå
Barockbyrå
Barockbyrå
Barockbyrå
Barockbyrå
Barockbyrå
Barockbyrå
Barockbyrå
Barockbyrå
Barockbyrå

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BYRÅ, senbarock, 1700-tal, ek- och rotfanér, förgyllda nyckelskyltar, höjd 79, 83x53 cm

skador, omarbetad, nyckel saknas

274498

2014-11-01