Damskrivbord gustaviansk stil
2014-11-01
274505
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DAMSKRIVBORD, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, med uppsats, fanérad i mahogny, beslag och fothylsor i mässing, höjd 100, 96x52 cm
Nyckel saknas, fanérskador, delvis blekt