Klubbat för:
750 SEK
2 000 SEK
DAMSKRIVBORD, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, med uppsats, fanérad i mahogny, beslag och fothylsor i mässing, höjd 100, 96x52 cm
Nyckel saknas, fanérskador, delvis blekt
274505
2014-11-01