Damskrivbord gustaviansk stil

Damskrivbord gustaviansk stil
Damskrivbord gustaviansk stil
Damskrivbord gustaviansk stil
Damskrivbord gustaviansk stil
Damskrivbord gustaviansk stil
Damskrivbord gustaviansk stil
Damskrivbord gustaviansk stil
Damskrivbord gustaviansk stil

Klubbat för:

750 SEK

2 000 SEK

DAMSKRIVBORD, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, med uppsats, fanérad i mahogny, beslag och fothylsor i mässing, höjd 100, 96x52 cm

Nyckel saknas, fanérskador, delvis blekt

274505

2014-11-01