Herrarmbandsur Longines
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ARMBANDSUR, Longines, 1950-tal, gulddoublé samt stål, mekaniskt urverk (manuell), plexiglas, läderarmband (ej original), cal 12.68Z, boett nr: 6425-1, 318, diameter 35 mm
Slitage och repor
274509
2014-11-01