Herrarmbandsur Longines

Herrarmbandsur Longines
Herrarmbandsur Longines
Herrarmbandsur Longines
Herrarmbandsur Longines
Herrarmbandsur Longines
Herrarmbandsur Longines
Herrarmbandsur Longines
Herrarmbandsur Longines

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARMBANDSUR, Longines, 1950-tal, gulddoublé samt stål, mekaniskt urverk (manuell), plexiglas, läderarmband (ej original), cal 12.68Z, boett nr: 6425-1, 318, diameter 35 mm

Slitage och repor

274509

2014-11-01