Sekretär sengustaviansk

Sekretär sengustaviansk
Sekretär sengustaviansk
Sekretär sengustaviansk
Sekretär sengustaviansk
Sekretär sengustaviansk
Sekretär sengustaviansk
Sekretär sengustaviansk
Sekretär sengustaviansk
Sekretär sengustaviansk
Sekretär sengustaviansk
Sekretär sengustaviansk
Sekretär sengustaviansk

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SEKRETÄR, omkring 1800, sengustaviansk, skiva i kalksten, fanérad i mahogny, beslag, fothylsor och listverk i mässing, höjd ca 120, 89x50

Skiva med nagg o lagningar. Nycklar finns att avhämta vid Utlämningen (nyckel till klaff ej tillhörande), listdelsaknas, ytskador

274514

2014-11-02