Skåp Axel Einar Hjorth "Roma" SMF

Skåp Axel Einar Hjorth
Skåp Axel Einar Hjorth
Skåp Axel Einar Hjorth
Skåp Axel Einar Hjorth
Skåp Axel Einar Hjorth
Skåp Axel Einar Hjorth
Skåp Axel Einar Hjorth
Skåp Axel Einar Hjorth
Skåp Axel Einar Hjorth
Skåp Axel Einar Hjorth
Skåp Axel Einar Hjorth
Skåp Axel Einar Hjorth
Skåp Axel Einar Hjorth
Skåp Axel Einar Hjorth
Skåp Axel Einar Hjorth
Skåp Axel Einar Hjorth

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SKÅP, Axel Einar Hjorth för AB Svenska Möbelfabrikerna Bodafors, modell "Roma" 1920-tal, bonad björk, höjd 144, 164 x 47 cm

Slitage, Nyckel medföljer

274524

2014-11-01