Tennfat

Tennfat
Tennfat
Tennfat
Tennfat

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TENNFAT, 3 st, 1700/1800-tal, otydliga stämplar, större enl uppg märkt Lars Berg 1700-tal, diameter 36,5 resp 23 cm

Skador och lagningar

274526

2014-11-01