Adrian van Arkel oljemålning

Adrian van Arkel oljemålning
Adrian van Arkel oljemålning
Adrian van Arkel oljemålning
Adrian van Arkel oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ARKEL, Adrian van (1924-2006): "Båtar vid Norr Mälarstrand (Stockholm)", signerad van Arkel, olja på duk, ca 25x45 cm

274542

2014-11-01