Louis Sparre oljemålning

Louis Sparre oljemålning
Louis Sparre oljemålning
Louis Sparre oljemålning
Louis Sparre oljemålning

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPARRE, Louis (1863-1964): Vintersol över Skeppsholmen, olja på pannå, mongramsigerad och daterad 52, 20x22 cm

274550

2014-11-04