Fällbord i liten modell
2014-11-02
274554
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FÄLLBORD, 1800-tal, oktagon skiva, fanerad i alrotsfaner, svarvad tredelad svärtad fot, höjd 59, skivans diameter 47 cm
Slitage, omarbetatd