Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LIDBERG, Sven (1944-2009): Berns Salonger, signerad Sven Lidberg, blandteknik med olja på papper från Berns Salonger, uppklistrad på kartong, 21x12 cm cm
274561
2014-11-02
Gör en kostnadsfri värdering här