Sven Lidberg blandteknik

Sven Lidberg blandteknik
Sven Lidberg blandteknik

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

LIDBERG, Sven (1944-2009): Berns Salonger, signerad Sven Lidberg, blandteknik med olja på papper från Berns Salonger, uppklistrad på kartong, 21x12 cm cm

274561

2014-11-02