Bok Roland Svensson
2014-11-02
274594
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BOK, Roland Svensson: "Dagar i skärgård och annorstädes", med fyra färglitografier, signerade och numrerade Roland S. XXXVII/XL, 19x13 cm, och 4 dagböcker i faksimilutgåva, 1990