Joan Miro litografi

Joan Miro litografi
Joan Miro litografi

Klubbat för:

2 000 SEK

3 000 SEK

MIRÓ, Joan (1893-1983), efter: Komposition, signerad i trycket, numrerad 400/1000, färglitografi, 70x49 cm

274599

2014-11-02