Klubbat för:
18 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
ARMAN, Fernandez (Frankrike, född 1928-2005): Accumulation de capsules Squash
signerad och numrerad Arman 6/30. Ackumulation med kapsyler, höjd 41,5 cm.
PROVENIENS
Galerie GKM, Malmö
274600
2014-11-02
Gör en kostnadsfri värdering här