Fernandez Arman objekt

Fernandez Arman objekt
Fernandez Arman objekt
Fernandez Arman objekt
Fernandez Arman objekt
Fernandez Arman objekt
Fernandez Arman objekt
Fernandez Arman objekt
Fernandez Arman objekt

Klubbat för:

18 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

ARMAN, Fernandez (Frankrike, född 1928-2005): Accumulation de capsules Squash
signerad och numrerad Arman 6/30. Ackumulation med kapsyler, höjd 41,5 cm.
PROVENIENS
Galerie GKM, Malmö

274600

2014-11-02