Eva Zettervall oljemålning

Eva Zettervall oljemålning
Eva Zettervall oljemålning
Eva Zettervall oljemålning
Eva Zettervall oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ZETTERVALL, Eva (född 1941): "Ett par", signerad och daterad Eva Zettervall -84, olja på papper, ca 143x94 cm

274601

2014-11-02