Koka Blå matservis

Koka Blå matservis
Koka Blå matservis
Koka Blå matservis
Koka Blå matservis
Koka Blå matservis
Koka Blå matservis
Koka Blå matservis
Koka Blå matservis
Koka Blå matservis
Koka Blå matservis
Koka Blå matservis
Koka Blå matservis

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SERVIS, 44 dlr, porslin, Koka Blå, Rörstrand, Hertha Bengtsson, bestående av: 2 pizzatallrikar, 6 mattallrikar, 6 assietter, 8 djupa tallrikar, 2 serveringsskålar (olika modell), 2 serveringsformar, 2 karotter med lock, 2 karaffer, 2+1 såsskålar varav en saknar lock, 4 äggkoppar, 1+1 karott, 1+1+1+2 serveringsformar, en mattallrik med nagg medföljer

Bruksslitage

274608

2014-11-02