Koka Blå matservis
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SERVIS, 44 dlr, porslin, Koka Blå, Rörstrand, Hertha Bengtsson, bestående av: 2 pizzatallrikar, 6 mattallrikar, 6 assietter, 8 djupa tallrikar, 2 serveringsskålar (olika modell), 2 serveringsformar, 2 karotter med lock, 2 karaffer, 2+1 såsskålar varav en saknar lock, 4 äggkoppar, 1+1 karott, 1+1+1+2 serveringsformar, en mattallrik med nagg medföljer
Bruksslitage
274608
2014-11-02