Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LARSON, Simon Marcus (1825-1864): Fregatten Josephine, akvarell och blyerts på papper, signerad ML, märkt övre vänster hörn "fregatten Josephine", ca 14,5x23,5 cm
Oramad
274643
2014-11-02
Gör en kostnadsfri värdering här