Simon Marcus Larson akvarell

Simon Marcus Larson akvarell
Simon Marcus Larson akvarell
Simon Marcus Larson akvarell
Simon Marcus Larson akvarell
Simon Marcus Larson akvarell
Simon Marcus Larson akvarell

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LARSON, Simon Marcus (1825-1864): Fregatten Josephine, akvarell och blyerts på papper, signerad ML, märkt övre vänster hörn "fregatten Josephine", ca 14,5x23,5 cm

Oramad

274643

2014-11-02