Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FIELDING, George (1900-tal): Landskapsmotiv, signerad G Fielding, olja på duk, 20x40,5 cm cm
Fläckar
274645
2014-11-02
Gör en kostnadsfri värdering här