George Fielding oljemålning

George Fielding oljemålning
George Fielding oljemålning
George Fielding oljemålning
George Fielding oljemålning
George Fielding oljemålning
George Fielding oljemålning

Klubbat för:

750 SEK

1 500 SEK

FIELDING, George (1900-tal): Landskapsmotiv, signerad G Fielding, olja på duk, 20x40,5 cm cm

Fläckar

274645

2014-11-02