Gunnar Stålbrand oljemålning

Gunnar Stålbrand oljemålning
Gunnar Stålbrand oljemålning
Gunnar Stålbrand oljemålning
Gunnar Stålbrand oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STÅLBRAND, Gunnar (född 1925): Motiv från Södermalm, signerad och daterad Gunnar Stålbrand -79, olja på pannå, 48x58 cm

274648

2014-11-02