Reuben Hedin oljemålning

Reuben Hedin oljemålning
Reuben Hedin oljemålning
Reuben Hedin oljemålning
Reuben Hedin oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HEDIN, Reuben (1905-1985): man med dragspel, signerad Reuben Hedin, olja på pannå, 40x32 cm

274650

2014-11-02