Axel Inar Hjorth "Lovö" bord

Axel Inar Hjorth
Axel Inar Hjorth
Axel Inar Hjorth
Axel Inar Hjorth
Axel Inar Hjorth
Axel Inar Hjorth
Axel Inar Hjorth
Axel Inar Hjorth

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BORD, Axel Einar Hjorth "Lovö", Nordiska Kompaniet, modellen formgiven 1932, furu, höjd 80, 200 x 82 cm

Slitage, skador, fuktskador

274660

2014-11-04