Gungstol G A Berg

Gungstol G A Berg
Gungstol G A Berg
Gungstol G A Berg
Gungstol G A Berg
Gungstol G A Berg
Gungstol G A Berg
Gungstol G A Berg
Gungstol G A Berg
Gungstol G A Berg
Gungstol G A Berg

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNGSTOL, sannolikt Gustaf Axel Berg 1940/50-tal, stomme i böjträ, sits i sadelgjord

Bruksslitage, en skruv saknas vid undersidan

274661

2014-11-02