Klubbat för:
5 400 SEK
5 000 SEK
MATGRUPP, 1900-talets andra hälft, Kina, brunlackerat trä, bestående av matbord, 6 stolar, iläggsskiva á 60 cm, höjd ca 80, 160x100, totallängd 220 cm
Slitage
274665
2014-11-02