Bord Kina

Bord Kina
Bord Kina
Bord Kina
Bord Kina
Bord Kina
Bord Kina
Bord Kina
Bord Kina
Bord Kina
Bord Kina
Bord Kina
Bord Kina
Bord Kina
Bord Kina

Klubbat för:

5 400 SEK

5 000 SEK

MATGRUPP, 1900-talets andra hälft, Kina, brunlackerat trä, bestående av matbord, 6 stolar, iläggsskiva á 60 cm, höjd ca 80, 160x100, totallängd 220 cm

Slitage

274665

2014-11-02