Barnstol 1800-talets slut

Barnstol 1800-talets slut
Barnstol 1800-talets slut
Barnstol 1800-talets slut
Barnstol 1800-talets slut
Barnstol 1800-talets slut
Barnstol 1800-talets slut
Barnstol 1800-talets slut
Barnstol 1800-talets slut

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BARNSTOL, vändbar BORD med STOL, 1800-talets slut, bemålad, svarvade detaljer, låda i sargen, total höjd 78

Slitage, skador

274680

2014-11-02