Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BARNSTOL, vändbar BORD med STOL, 1800-talets slut, bemålad, svarvade detaljer, låda i sargen, total höjd 78
Slitage, skador
274680
2014-11-02
Gör en kostnadsfri värdering här