Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CHIA, Sandro (Italien, född 1946): Figur, signerad och daterad 80, etsning, 64x48 cm
Fuktskada i nedre hörnet, vågigt blad
274681
2014-11-02
Gör en kostnadsfri värdering här