Takarmatur Flos

Takarmatur Flos
Takarmatur Flos
Takarmatur Flos
Takarmatur Flos

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKARMATUR, Italien, Perry Kin & Santiago Miranda för Flos, "Aurora", diameter ca 60 cm

Bruksslitage, smärre ytskador

274691

2014-11-02