Flygplan och automater

Flygplan och automater
Flygplan och automater
Flygplan och automater
Flygplan och automater
Flygplan och automater
Flygplan och automater

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LEKSAKER, 1950-60-tal, flygplan "Scandinavian Arlines", batteridrivet, 2 st automater, clown resp apa, batteridrivna, planets läng 44 cm

Funktioner ej testade, diverse skador

274716

2014-11-02