Anjel Pintago oljemålning

Anjel Pintago oljemålning
Anjel Pintago oljemålning
Anjel Pintago oljemålning
Anjel Pintago oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (19/2000-tal): Torgvy från Sevillia, signerad A Pintado Sevilla, (Anjel Pintado), olja på pannå, 84x120 cm

274735

2014-11-02