Golvlampa med skärmar Svenskt Tenn
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GOLVLAMPA, 1960-tal, teak och mässing, 3 ljuskällor, med lampskärmar Svenskt Tenn modellnummer 1842 i rött grönt resp gul, justerbara ljusarmar, rund fot, höjd 174 cm
Mässing med slitage, senare skärmar
274745
2014-11-02