Nattljusstakar silver

Nattljusstakar silver
Nattljusstakar silver
Nattljusstakar silver
Nattljusstakar silver
Nattljusstakar silver
Nattljusstakar silver
Nattljusstakar silver
Nattljusstakar silver

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NATTLJUSSTAKAR, 1 par, silver, nyrokoko, 1864, vikt ca 196 g

Skador, lagningar

274750

2014-11-02